Breaking News

Czyste bluzy pod nadruk firmowy – poradnik dobierania

Czyste bluzy pod nadruk, na których logo Twojej marki będzie się prezentować doskonale – dobierz je z rozwagą! W naszym poradniku znajdziesz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci wybrać bluzy, spełniające wszystkie wymagania marketingowych strojów. Od jakości materiału po odpowiedni fason. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, aby Twoje firmowe bluzy stały się solidnym narzędziem wizerunkowym!

Czyste bluzy pod nadruk a producent

Wybierając bluzy pod nadruk, natkniesz się na odzież w różnym przedziale cenowym, markowe i te od anonimowych firm. Jeżeli bluza ma służyć przez lata, zdecydowanie odradzamy wybieranie tych drugich.

Bluzy JHK, Gildan, Malfini i innych producentów nastawionych na produkcję basicowej, odzieży cenowo wypadają bardzo podobnie do bezmarkowców. Ich jakość jest jednak nieporównywalnie wyższa. Niskie koszty wynikają bowiem nie z zastosowania słabej jakości materiałów, a z nastawienia na hurtową produkcję.

Postawienie na renomowanego producenta jest tym ważniejsze, gdy kupujesz czyste bluzy pod nadruk w Internecie. Brak możliwości wzięcia ubrania do ręki i obejrzenia z bliska zawsze stwarza pewne ryzyko, gdy decydujesz się na niesprawdzoną firmę. Nie ryzykuj otrzymania bubla – wybierz jakość potwierdzoną renomą.

Kluczowe kwestie designu

Pod nadruki zawsze wybieramy bluzy typu basic, czyli pozbawione własnych zdobień. Gładkie, proste bluzy pozwalają dowolnie zaszaleć z projektem, bez ryzyka, że zostanie on przytłumiony wcześniejszym wzorem. Prostota designerska zyskuje na znaczeniu w przypadku bluz firmowych, dla marek z urozmaiconymi logotypami, które same w sobie będą imponującą ozdobą. Każdy wzorniczy dodatek podnosi ryzyko przeładowania finalnego projektu, co jest zdecydowanie niepożądane w kreowaniu profesjonalnego wizerunku.

Istotny jest również dobór koloru. Musi on kontrastować z nadrukiem, tak by element wzoru w żadnym miejscu nie zlewał się z tłem. Marki stawiają na dwie możliwości – bluza w jednej z firmowych barw bądź wariant neutralny (czarny, biały, szary), na którym każdy wzór będzie prawidłowo wyeksponowany. By upewnić się, że baza dobrze zaprezentuje nadruk, warto poprosić firmę wykonującą nadruki o kilka graficznych wizualizacji odzieży.

czyste bluzy pod nadruk od jhk
Producenci odzieży typu basic proponują szeroki wybór kolorów bluz pod nadruki – to kolejny plus poszukiwań wśród wyspecjalizowanych marek. To tylko część oferty kolorystycznej dla jednego z fasonów marki JHK. Źródło: strona Printsc.

Na koniec – fason. Stawiaj na fasony uniwersalne, proste, bo takie dobrze wyglądają na każdej sylwetce. W zespole pracowników trafiają się i osoby drobne, i takie z masywną posturą, a decyzja o uniwersalnym kroju zapewni dobry wygląd każdemu.

Materiał i kwestie praktyczne

Pod nadruki najlepiej sprawdzają się bluzy wykonane z poliestru i bawełny z domieszką poliestru. Syntetyczne materiały dobrze przyjmują barwniki oraz hafty. Są wytrzymałe, a równocześnie wygodne w codziennym noszeniu. Zdobienia przez lata utrzymują się nienaruszone. Nietknięte pozostają również kształt i barwa bazowego ubrania. Te kwestie są wyjątkowo ważne dla bluz, które będą stałym elementem stroju pracownika, ponieważ bezustanne noszenie wiąże się z częstym praniem.

Dobierając bluzy do nadruków, weź pod uwagę ułożenie kieszeni, obecność ściągaczy i kaptura.

  • Zastanów się, ile kieszeni potrzebują Twoi pracownicy i jak powinny być umiejscowione dla pełnej wygody.
  • Ściągacze ułatwiają dopasowanie ubrania do sylwetki noszącego, a ponadto uszczelniają strój przed naporem wiatru.
  • Kaptur nie zawsze będzie przydatny – jeśli na stanowisku pracownika noszącego bluzę niezbędne jest nakrycie głowy (np. czapka antyskalpowa), możesz postawić na model bez kaptura. Poza tymi przypadkami generalnie lepiej wybierać modele wyposażone w wygodne kaptury.

Warto zapytać swoich pracowników o to, jakie cechy bluz będą ich zdaniem przydatne przy wypełnianiu stałych obowiązków. Abstrahując od możliwości lepszego doboru, podwładni z pewnością docenią fakt, że chcesz podeprzeć się ich opinią przy organizacji strojów.

Podsumowanie

Wybierając jakościowe produkty i uwzględniając opinie zespołu, możesz stworzyć idealne bluzy firmowe, które staną się hitem w Twojej firmie.

Stawiając na propozycje renomowanych producentów, zyskujesz pewność, że odzież będzie trwała i estetyczna. Gładkie fasony bez zdobień najlepiej eksponują logo i pozwalają na kreatywną swobodę przy projektowaniu nadruku.

Kluczowy jest także odpowiedni dobór krojów, które muszą być uniwersalne i wygodne dla wszystkich pracowników. Materiały, takie jak poliester czy bawełna z dodatkiem poliestru, są idealne do nadruków, zapewniając trwałość i komfort.

Przemyśl również kwestie praktyczne, jak rozmieszczenie kieszeni czy obecność kaptura, aby bluzy były funkcjonalne i spełniały potrzeby Twoich pracowników. Wiesz już wszystko – przejrzyj oferty, wybierz bazowe bluzy, zaprojektuj nadruk i ciesz się korzyściami z profesjonalnego wizerunku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *