Breaking News

Książki psychologiczne, które zmieniają życie – 5 wartych uwagi tytułów

Książki psychologiczne to gatunek, który niesie ze sobą dużą moc. Dzięki zawartym w nim wskazówkom, możesz lepiej poznać siebie, a co za tym idzie wprowadzić modyfikacje w obszarach, które nie do końca Ci odpowiadają. W tym zdecydowanie mogą wspomóc Cię książki psychologiczne, które zmieniają życie! Poznaj 5 tytułów, które zasługują na uwagę.

Książki psychologiczne, które zmieniają życie – 5 pozycji zasługujących na uwagę

Zanim przejdziemy do polecanych tytułów z kategorii książki psychologiczne, które zmieniają życie, chciałabym zwrócić Twoją uwagę na jedną ważną rzecz. Samo przeczytanie książki nie ma mocy, żeby zmienić coś w Twoim życiu. To od Ciebie zależy, co zrobisz z pozyskaną wiedzą – czy ją wykorzystasz, czy odłożysz na głębokie półki swojego umysłu.

Jednak niewątpliwie książki o psychologii, które znajdziesz m.in. w sklepie OSMpower – https://www.osmpower.pl/ksiazki-o-psychologii, mogą Cię zainspirować, pokazać Ci, na czym Twoje życie mogłoby zyskać i przekazać Ci odpowiednie informacje, praktyczne wskazówki. To bardzo wiele! Szczególnie biorąc pod uwagę, że taka wiedza nie kosztuje dużo, a jej wpływ na różne aspekty Twojego życia może być ogromny.

Jakie tytuły zasługują na miejsce w omawianej kategorii? Poznaj 5 tytułów, które zasługują na uwagę.

„Jak zdobyć bogactwo” – Felix Dennis

  Jak zdobyć bogactwo - Felix Dennis
  Bogactwo jest w zasięgu ręki każdego. Wystarczy tylko wiedzieć, jak po nie sięgnąć. Źródło zdjęcia: strona sklepu internetowego OSMpower.

  Pieniądze zdecydowanie mają moc zmiany życia. A o tym, jak je zdobyć opowie Ci w swojej książce jeden z najbogatszych przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii – Felix Dennis. „Jak zdobyć bogactwo” to historia sukcesu tego mężczyzny, który nie miał łatwo w życiu. Zaczął od zera, bez kapitału i wyższego wykształcenia, aby ostatecznie móc pochwalić się fortuną w postaci 500 milionów funtów. Brzmi imponująco? Autor dzieli się także swoimi błędami i praktycznymi wskazówkami, dzięki czemu książka może dać Ci wiele wartości na Twojej własnej drodze do bogactwa.

  „Jak zacząć” – Marcin Osman

  Jak zacząć - Marcin Osman
  Nie chcesz dłużej stać w miejscu? Dowiedz się, jak to zmienić z „Jak zacząć”! Źródło zdjęcia: strona sklepu internetowego OSMpower.

  Marcin Osman ma na swoim koncie kilka książek, jednak to właśnie „Jak zacząć” świetnie sprawdzi się, jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu. To idealna książka dla tych, którzy mają mnóstwo pomysłów, ale nie potrafią przejść do ich realizacji, ostatecznie stojąc w miejscu. Dzięki tej pozycji zrozumiesz, jak wiele tracisz i jak wiele mógłbyś osiągnąć, nie sabotując siebie. Pełna praktycznych wskazówek pozycja idealnie pasuje do kategorii książki psychologiczne, które zmieniają życie.

  „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” – Natalia de Barbaro

  czuła przewodniczka - książki psychologiczne, które zmieniają życie
  Natalia de Barbaro pokaże Ci, że masz wiele warstw i każda z nich zasługuje na uwagę i szacunek. Źródło zdjęcia: strona sklepu internetowego OSMpower.

  „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” Natalii de Barbaro to bestseller, który podbija serca kobiet nie tylko w Polsce. Książka jest niczym zaproszenie do bliższego przyjrzenia się różnym częściom siebie, pod opieką tytułowej Czułej przewodniczki. Książka nie jest poradnikiem pełnym konkretnych porad i wskazówek, a bardziej opowieścią, która skłania do refleksji nad własnym życiem. Dorota Wellman stwierdziła, że ta książka „postawiła ją do pionu” (1). Jeśli chcesz czuć więcej szczęścia, a mniej działać tak jak myślisz, że powinnaś, to zdecydowanie książka dla Ciebie.

  „Potęga podświadomości” – Joseph Murphy

  potęga poświadomości - książki psychologiczne, które zmieniają życie
  Chcesz poznać siłę swojego umysłu i dać sobie szansę na osiągnięcie celów? Poznaj „Potęgę podświadomości”! Źródło zdjęcia: strona sklepu internetowego OSMpower.

  W naszym zestawieniu książek psychologicznych, które zmieniają życie, nie mogło zabraknąć bestsellerowego klasyka. „Potęga podświadomości” zjednała sobie fanów na całym świecie i do tego, jak podaje sklep internetowy OSMpower, pomogła milionom ludzi (2). To niezwykle skuteczny poradnik, który pokaże Ci, że zmiana sposobu myślenia ma moc odmienienia życia. Książka opisuje mechanizm znanej dziś manifestacji, dzięki której dzięki wyobrażaniu sobie swoich marzeń i planów w odpowiedni sposób, można je osiągnąć. To zdecydowany must-read!

  „Zaczynaj od dlaczego” – Simon Sinek

  zaczynaj od dlaczego - książki psychologiczne, które zmieniają życie
  „Zaczynaj od dlaczego” to książka ciesząca się popularnością na całym świecie. Źródło zdjęcia: strona sklepu internetowego OSMpower.

  Jeśli interesuje Cię tematyka biznesowa, zdecydowanie powinieneś sięgnąć po klasyk, jakim jest „Zaczynaj od dlaczego” Simona Sinka. To książka, która pokaże Ci siłę DLACZEGO. Z jej pomocą zrozumiesz, czemu tak ważne jest poznanie tego, co tak naprawdę Cię inspiruje i napędza do działania. Ta pełna wskazówek i lekcji książka pokaże Ci, jak być liderem i na co zwracać uwagę w drodze do tego celu. Jeśli chcesz zmienić swój biznes lub dopiero zacząć, wybierz tę pozycję.

  Źródła:

  1. www.osmpower.pl/czula-przewodniczka-kobieca-droga-do-siebie-natalia-de-barbaro, [dostęp 11.04.2024].
  2. www.osmpower.pl/potega-poswiadomosci-wyd.2-joseph-murphy, [dostęp 11.04.2024].

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *