Breaking News

Plecak dla dziecka do szkoły – jaki wzór wybrać w zależności od wieku

Wybór odpowiedniego wzoru na plecaku to bardzo istotna sprawa dla każdego ucznia. Rodzice bardziej troszczą się o wygodę i bezpieczeństwo, ale dzieci (niezależnie od wieku największą uwagę przywiązują do nadruku. Plecak dla dziecka do szkoły musi być dopasowany do zainteresowań. 

W tym artykule przedstawię Ci, jakie wzory są teraz modne dla poszczególnych grup wiekowych. Może to właśnie na nie postawisz, albo zainspirują Cię do znalezienia podobnego wzoru. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej! 

Jak wybrać wzór odpowiedni do wieku – czyli, jak szukać plecaków

Niektóre osoby szukając odpowiedniego plecaka w Internecie dla swojej pociechy, może przeżywać kryzysowe chwile. Wiele wzorów, rozmiarów, elementów dodatkowych. Dlatego warto odwiedzić sklep, który oferuje Ci wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od wieku. Na https://plecaki.com.pl/pl/c/Plecaki/84 znajdziesz wzory, o których nawet Ci się nie śniło. Plecak z kucykiem dla małej dziewczynki, z samochodem dla chłopca lub w kropki dla uczennicy liceum? To wszystko i jeszcze więcej dostępne jest na stronie sklepu. Szukaj takich miejsc – dzięki temu masz dużo więcej możliwości. 

Możesz także zdecydować się na zakupy stacjonarne. Zobaczysz produkt na żywo, dziecko założy model na plecy i zdecyduje czy jest wygodny. 

Plecak dla dziecka do szkoły – wzory w zależności od wieku 

Plecaki dla dziewczynek

Zaczniemy klasycznie od przedszkola. Dla dziewczynek w tym wieku doskonałe będą wzory z księżniczkami Disneya. Najpopularniejsza dalej jest Elza. Jednak starsze księżniczki nie pozostają w tyle. Roszpunka, Bella, Królewna Śnieżka czy Kopciuszek dalej są uwielbiane przez małe dziewczynki i wiele z nich chce nimi być. Na rynku znajdziesz z nimi wiele nadruków w różnej kombinacji kolorystycznej. 

Postaw także na słodkie i urocze zwierzaki – króliki, pieski, kotki i koniki. Niektóre nadruki wyglądają jak żywe. Znajdziesz je w różnych kolorach – nie tylko różowych. Dodatkowo na materiale mogą być także dodatkowe elementy graficzne np. geometryczne kształty, kwiatki czy kreski. 

Modele dla pierwszoklasistek nie będą się dużo różnić. W tym wieku dalej dzieci są zafascynowane bajkowymi postaciami. Dlatego w dalszym ciągu warto postawić na te właśnie nadruki. A co, jeśli dziewczynka nie chce już księżniczek i zwierzaków? W tym przypadku warto postawić na neutralne wzory – nadruki z abstrakcyjnymi wzorami, kształtami geometrycznymi lub kwiatkami. 

A jaki plecak do liceum? Tutaj definitywnie odchodzimy od bajkowych wzorów. W tym wieku dziewczynki już powoli stają się kobietami. W tym przypadku królować będą jednokolorowe modele z nadrukiem marki lub o pastelowych kolorach. Nie może zabraknąć abstrakcyjnych wzorów i naszywkami! Jeśli właśnie takie wzory Cię interesują lub chcesz znaleźć oryginalne nadruki, odwiedź https://plecaki.com.pl/pl/c/Plecaki-damskie/170

Plecaki dla chłopców 

Większość najmłodszych chłopców w wieku przedszkolnym uwielbia samochody i piłkę nożną. Wybierz jeden z wielu wzorów, które znajdziesz w sieci i sklepach stacjonarnych. Na nadrukach najczęściej pojawiają się czerwone samochody Formuły 1 lub Zygzak McQueen – popularne auto z filmu “Auta”. Można znaleźć wzory także jego przyjaciółmi. Piłkarskie wzory to przede wszystkim nadruk z czarno-białą piłką na murawie lub w świetle bramki. 

Co dla chłopców, którzy idą do pierwszej klasy? Wyżej wymienione wzory na pewno dalej pozostaną na topie. Do nich dołączają jednak wzory z superbohaterami. Już nawet małe dzieci oglądają filmy i czytają komiksy Marvela lub DC. Z mody chyba nigdy nie wyjdzie nadruk ze Spider-manem, Supermanem, Batmanem lub Iron Manen. Nie można także zapominać o popularnej serii Star Wars. Plecaki z postaciami z tego uniwersum cieszą się równie wielką popularnością wśród małych chłopców, jak superbohaterowie. 

Plecak dla dziecka do szkoły średniej to już trudniejsza sprawa. Młodzieżowe plecaki dla chłopców to przede wszystkim jednokolorowe modele w ciemnych kolorach. Do tego dochodzą także nadruki moro, z abstrakcyjnymi wzorami lub z kształtami geometrycznymi.

Pamiętaj, że plecak dla dziecka do szkoły musi być dostosowany do jego potrzeb. Dzieciaki patrzą na walory estetyczne – czyli nadruki. Ty zadbaj o to, aby plecak był wygodny i bezpieczny i chronił kręgosłup przed obciążeniami. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *