Breaking News

Pomysły na spędzenie niezapomnianego sylwestra

Rokrocznie późną jesienią zaczynamy zastanawiać się, jak spędzimy zbliżającego się coraz większymi krokami sylwestra. Często z braku oryginalnych pomysłów na powitanie Nowego Roku, spędzamy ten dzień w taki sam sposób. Wiele osób każdego roku wybiera się do rozmaitych restauracji bądź prestiżowych hoteli na zabawę sylwestrową z DJ’em lub orkiestrą. Młodzi ludzie natomiast decydują się na imprezy w domu wraz ze znajomymi bądź wynajem domku w górach, by tam świętować nadejście Nowego Roku. Jeśli jednak macie dość rutyny powtarzanej z każdym kolejnym rokiem, zapoznajcie się z naszymi sposobami na spędzenie sylwestra.

Pomysły na sylwestra

Niezapomniany sylwester w wodzie

Aby oderwać się nieco od standardowego sposobu spędzania nocy sylwestrowej na sali balowej, wybierania szykownych sukienek i wykonywania nietuzinkowego mocnego makijażu, można zdecydować się na innego typu imprezę. Świetnym pomysłem na powitanie Nowego Roku jest sylwester w wodzie. Warto rozejrzeć się w okolicy, być może park wodny znajdujący się w pobliżu Waszej lokalizacji organizuje party w bikini. Innym równie ciekawym miejscem, gdzie możemy popływać, a przy tym świętować nadejście Nowego Roku, są Termy w Bukowinie Tatrzańskiej. Zabawa w wodzie przy muzyce, którą odtwarza DJ, może sprawić że to będzie naprawdę niezapomniany sylwester.

Wyjazd za granicę

Jeśli dysponujemy odpowiednim funduszem, warto zdecydować się na przywitanie Nowego Roku za granicą. Zastanawialiście się kiedykolwiek jak to jest świętować sylwestra w bikini na gorącej piaszczystej plaży? Może warto wybrać się w podróż do Brazylii lub na Florydę i zobaczyć, jak bawią się ludzie w innych krajach? Jeśli jednak wolicie zimą nieco chłodniejsze klimaty, możecie poszukać tanich lotów na Islandię. Będziecie mogli zaobserwować nie tylko tamtejszą kulturę, ale również dostrzeżecie niesamowite zjawisko pojawiające się w tym czasie na niebie, czyli tańczące na sklepieniu magiczne światła. Mowa tutaj oczywiście o mieniącej się mnóstwem barw zorzy polarnej, która może być dodatkową niezapomnianą atrakcją podczas świętowania nadchodzącego Nowego Roku.

Dostojny sylwester po królewsku

Wiele pań od zawsze marzyło, aby założyć długą, zmysłową suknię, podobną do strojów jakie nosiły księżny i królowe. Może warto udać się na zabawę sylwestrową w królewskim stylu, która odbywałaby się na sali balowej w Zamku Królewskim? Ubierając dostojną kreację, upinając włosy w piękny kok oraz wykonując zjawiskowy makijaż, choć raz w życiu mogłybyście poczuć się jak księżniczki u boku swoich książąt.

Sylwester w sportowym wydaniu

Pomysły na sylwestra mogą być rozmaite. Zwolennikom aktywnego trybu życia z pewnością spodoba się pomysł spędzenia ostatniego dnia roku na stoku narciarskim bądź przejażdżka skuterami śnieżnymi. Równie ciekawą opcją będzie spędzenie sylwestrowej nocy na stadionie. Zabawa w rytm muzyki, jaką gra DJ, z widokiem na murawę również może być interesująca, zwłaszcza dla miłośników piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *