Breaking News

Funkcjonalna i komfortowa odzież dla hoteli

Szukasz stylowej i praktycznej odzieży dla pracowników hoteli? Przedstawiamy wskazówki, które pomogą wybrać estetyczne i wygodne elementy stroju. Dzięki nim znajdziesz profesjonalną i wysokiej jakości odzież roboczą. 

Odzież dla hoteli: wysoka jakość i wyszukany komfort

Odzież robocza dla pracowników hoteli wyróżnia się wysoką jakością materiałów oraz nienaganną estetyką, wygodnym krojem i przemyślaną funkcjonalnością. W branży hotelowej istnieją wysokie wymagania, którym sprostają tylko profesjonalnie zaprojektowane elementy stroju dla pokojówki, portiera, kelnera, kelnerki, barmana czy baristy. Oto najpopularniejsze części garderoby, które doskonale się sprawdzają w branży hotelarskiej i gastronomicznej: 

  • stylowa bluza, koszula, t-shirt lub koszulka polo
  • spodnie lub spódnica
  • kamizelka
  • marynarka
  • zapaska barmańska krótka lub długa
  • elegancki fartuch bistro lub fartuch na szelkach
  • poręczna torba kelnerska lub kieszeń kelnerska

Stylowa i idealnie dopasowana odzież robocza

Minęły już czasy, kiedy kelnerów i kelnerki kojarzyłeś ze strojem utrzymanym w kontrastowej kolorystyce bieli i czerni. Dziś odzież dla pracowników hoteli, restauracji, barów i kawiarni dostępna jest w zróżnicowanej kolorystyce. Podąża za najnowszymi trendami. Kolorystyka oraz styl odzieży idealnie dopasowane są do charakteru miejsca i klimatu, jaki panuje w pracy. Kelnerzy i kelnerki, barmani i bariści w modnej odzieży roboczej mogą czuć się niezwykle komfortowo. Także klienci pozytywnie postrzegają pracowników w wyróżniającym się estetyką stroju. Wyszukany kolor oraz przemyślane wzornictwo sprawia, że hotelowy personel jest bardziej zauważalny i kojarzony z miejscem, w którym pracuje. 

Chcesz spersonalizować ubranie pracownika pod firmę? Przeczytaj: Znakowanie odzieży. Czym różnią się najpopularniejsze metody?

Wymarzona wygoda noszenia

Wysokiej jakości odzież dla hoteli wyróżnia się atrakcyjnym stylem i wyszukaną estetyką. To strój wyjątkowo reprezentatywny, który zwraca na siebie szczególną uwagę. Pracownicy doceniają w nim funkcjonalny krój i wszystkie udogodnienia, które pozwalają na poczucie najwyższego komfortu. Duży wpływ na dobre samopoczucie mają miękkie i przyjemne tkaniny. W ich składzie znajdziesz wysokiej jakości bawełnę oraz poliester. Elastyczny, oddychający, trwały, odporny na urazy mechaniczne oraz łatwy w utrzymaniu czystości materiał zapewnia pracownikom wygodę i optymalną swobodę ruchów.

Postaw na spersonalizowaną odzież dla hoteli

Charakterystyczne elementy stroju dla pracowników hoteli i restauracji mają nie tylko zachwycać eleganckim stylem i wymarzonym komfortem, ale też nieodłącznie kojarzyć się z konkretnym miejscem. Warto zatem na zapaskach barmańskich, fartuchach i bluzach zamieścić charakterystyczne logo firmy. Znak firmowy na odzieży roboczej możesz zamówić w postaci designerskiego nadruku lub klasycznego haftu. Dzięki temu, że logo pojawi się na poszczególnych elementach stroju, Twoja firma będzie bardziej rozpoznawalna przez klientów.

Więcej w tym temacie przeczytasz na: http://odziezbiznesowa.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *