Breaking News

Podpowiadamy, gdzie spędzić niezapomniany weekend

Pragniesz choć na chwilę uciec poza miasto, aby odpocząć i nabrać nowych sił do dalszej pracy. Idealnym rozwiązaniem będzie wyjazd na weekend do SPA. Łódzkie województwo ma dla Ciebie specjalną ofertę, dzięki której przeżyjesz najpiękniejsze chwile w wymarzonym miejscu na ziemi.

Hotel z zapierającymi dech w piersiach widokami

Podaruj sobie i swoim bliskim niezapomniany weekend wśród zieleni i średniowiecznych zabytków. Dodaj do tego jeszcze luksusowy hotel SPA. Okolice Łodzi  to czarujące miejsca, w których wszystko jest możliwe. To właśnie tu masz szansę delektować się pięknem natury i zamieszkać na weekend w XII-wiecznych murach, w których mieści się dziś ekskluzywny hotel z nowoczesną strefą SPA & Wellness.

Zastanawiasz się czym podróżować. Doradzamy: Zwiedzanie Polski – jaki środek transportu wybrać?

Postaw na niezapomniane przeżycia

Jeśli pragniesz przeżyć niezapomniane chwile, to warto przyjechać choć na weekend do miejsca, gdzie znajdziesz bogato wyposażoną strefę SPA & Wellness i hotel z basenem. Łódzkie krajobrazy, na które składają się niezwykła przyroda i zatopione w niej monumentalne średniowieczne mury dawnego opactwa Cystersów, dają Ci jedyną i niepowtarzalną szansę na przeniesienie się w czasie. To romantyczne miejsce oddalone jest o 120 km od Warszawy i znajduje się w niewielkiej odległości od Łodzi.

Zatrzymaj czas i zapomnij o troskach

W stylowo urządzonym hotelu poczujesz niesamowitą atmosferę, którą tworzy harmonijne połączenie elementów nowoczesnego designu z historyczną architekturą. W pełnych słońca przestrzeniach poczujesz się naprawdę swobodnie. W hotelowym pokoju znajdziesz wszystkie udogodnienia, jakich w danej chwili potrzebujesz. W stylizowanych wnętrzach restauracji zasmakujesz dań z kuchni staropolskiej lub regionalnej. Oprócz tradycyjnych potraw w menu znajdziesz także dania wegetariańskie, bezglutenowe i specjalną ofertę dań dla dzieci.

Zrelaksuj się w nowoczesnej strefie SPA & Wellness

Luksusowe wyposażenie pokoju i panująca w hotelu wyjątkowo gościnna atmosfera pozwoli Ci szybko zapomnieć o codziennych troskach. Jednak największe ukojenie dla swoich zmysłów i ciała odkryjesz w nowoczesnej strefie SPA & Wellness. Cudownie odpoczniesz i zrelaksujesz się, korzystając z kąpieli w kompleksie basenowym, przestronnym jacuzzi i basenie floatingowym. Możesz odetchnąć pełną piersią w tężni solankowej lub w saunie fińskiej. Zregeneruj swoje siły, zapomnij o stresie i poczuj się pięknie dzięki masażom pleców gorącymi kamieniami lub regenerująco-odżywczym zabiegom. W SPA znajdziesz o wiele więcej zabiegów, które idealnie dopasują się do Twoich indywidualnych potrzeb.

Tu też znajdziesz porady podróżnicze: https://www.gorlice.info.pl/. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *