Breaking News

Miejsce na romantyczny weekend – poszukajmy razem!

Organizując randkę w przygotowania wkładamy dużo serca. Bardzo zależy nam na zachwyceniu drugiej osoby i sprawieniu, że wspólnie spędzony czas da jej bardzo dużo przyjemności i radości. Możemy postawić na randkę w domu, w restauracji lub wybrać romantyczne miejsce na weekend, idealne dla dwojga. Pomysłów jest naprawdę wiele – poznacie je poniżej.

Weekendowy pobyt w spa dla dwojga

To nasza ulubiona propozycja – idealna, jeżeli tylko dysponujemy większym budżetem na tę romantyczną okazję. Decydując się na zorganizowanie randki poza domem, tak naprawdę pozbywamy się niekiedy bardzo dużego stresu, związanego z samodzielnym organizowaniem. Wybierając hotel, który dysponuje specjalnymi ofertami dla par, tak naprawdę wszystko mamy już przygotowane. W przypadku eksluzywnych miejsc zdarza się również, że możemy zadecydować o tym, jakie kwiaty będą w pokoju, jakim winem zostaniemy poczęstowani i jakie otrzymamy przekąski. Wiadomo, taka randka zwykle nie będzie codziennością – to zdecydowanie opcja na wyjątkową okazję. Szykując np. zaręczyny, możesz wybrać miejsce, które oferuje specjalny pakiet – zaręczyny. Hotel ten zapewne odpowiednio przygotuje pokój, zadba o nastrój i inne detale, które będą dla Ciebie ważne.

Dlaczego polecamy SPA?

Przede wszystkim dlatego, abyśmy mogli maksymalnie się zrelaksować i cieszyć się sobą. Szczególnie jeżeli organizujemy zaręczyny, które wiążą się z bardzo silnymi emocjami, warto zdecydować się  na relaksacyjny masaż lub kąpiel z aromatycznymi olejkami, która da nam odrobinę wytchnienia.

Inne propozycje:

Mając mniejszy budżet również możesz zorganizować romantyczne spotkanie – równie wyjątkowe i zapadające w pamięci!

Camping

Latem, świetną opcją będzie wynajęcie pola campingowego i spędzenie ciepłej nocy nad wodą, przy gwieździstym niebie. Oczywiście, nie każdy preferuje taką formę spędzania czasu, jednak znając swoją partnerkę lub partnera, bez problemu będziesz mógł to ocenić.

Zastanawiasz się nad plecakiem do podróżowania? Zerknij na Plecaki vintage – czy spodobają się chłopcom?

Drewniany domek w górach

Zimą, na takie spotkania, idealnie sprawdzają się drewniane domki w górą. Są bardzo klimatyczne, szczególnie jeżeli w środku znajduje się kominek. Łatwo w nich o przytulność i poczucie wewnętrznego ciepła, szczególnie, jeżeli na zewnątrz temperatura jest bardzo niska. Oczywiście, to właśnie domki na uboczu – z dala od zgiełku miasta, pozwolą nam się maksymalnie wyciszyć, oderwać od codzienności i nacieszyć sobą.

Romantyczne miejsca na mapie polski

Są takie miasta w Polsce, które niezależnie od tego, jaki hotel wybierzesz i gdzie się zatrzymasz, będą kojarzyły się z romantyzmem i wyjątkowością. Przykładem jest Kazimierz Dolny, małe miasteczko w województwie lubuskim. Na romantyczny weekend sprawdzi się także malowniczy Sandomierz, jak równie Kraków, a w szczególności, znajdująca się tam klimatyczna dzielnica – Kazimierz.

Piłka nożna jest w kręgu Twoich zainteresowań? Zobacz nasz portal o tym sporcie: http://spilkarza.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *