Breaking News

Funkcjonalna i komfortowa odzież dla hoteli

odzież dla hoteli

Szukasz stylowej i praktycznej odzieży dla pracowników hoteli? Przedstawiamy wskazówki, które pomogą wybrać estetyczne i wygodne elementy stroju. Dzięki nim znajdziesz profesjonalną i wysokiej jakości odzież roboczą. 

Odzież dla hoteli: wysoka jakość i wyszukany komfort

Odzież robocza dla pracowników hoteli wyróżnia się wysoką jakością materiałów oraz nienaganną estetyką, wygodnym krojem i przemyślaną funkcjonalnością. W branży hotelowej istnieją wysokie wymagania, którym sprostają tylko profesjonalnie zaprojektowane elementy stroju dla pokojówki, portiera, kelnera, kelnerki, barmana czy baristy. Oto najpopularniejsze części garderoby, które doskonale się sprawdzają w branży hotelarskiej i gastronomicznej: 

  • stylowa bluza, koszula, t-shirt lub koszulka polo
  • spodnie lub spódnica
  • kamizelka
  • marynarka
  • zapaska barmańska krótka lub długa
  • elegancki fartuch bistro lub fartuch na szelkach
  • poręczna torba kelnerska lub kieszeń kelnerska

Stylowa i idealnie dopasowana odzież robocza

Minęły już czasy, kiedy kelnerów i kelnerki kojarzyłeś ze strojem utrzymanym w kontrastowej kolorystyce bieli i czerni. Dziś odzież dla pracowników hoteli, restauracji, barów i kawiarni dostępna jest w zróżnicowanej kolorystyce. Podąża za najnowszymi trendami. Kolorystyka oraz styl odzieży idealnie dopasowane są do charakteru miejsca i klimatu, jaki panuje w pracy. Kelnerzy i kelnerki, barmani i bariści w modnej odzieży roboczej mogą czuć się niezwykle komfortowo. Także klienci pozytywnie postrzegają pracowników w wyróżniającym się estetyką stroju. Wyszukany kolor oraz przemyślane wzornictwo sprawia, że hotelowy personel jest bardziej zauważalny i kojarzony z miejscem, w którym pracuje. 

Wymarzona wygoda noszenia

Wysokiej jakości odzież dla hoteli wyróżnia się atrakcyjnym stylem i wyszukaną estetyką. To strój wyjątkowo reprezentatywny, który zwraca na siebie szczególną uwagę. Pracownicy doceniają w nim funkcjonalny krój i wszystkie udogodnienia, które pozwalają na poczucie najwyższego komfortu. Duży wpływ na dobre samopoczucie mają miękkie i przyjemne tkaniny. W ich składzie znajdziesz wysokiej jakości bawełnę oraz poliester. Elastyczny, oddychający, trwały, odporny na urazy mechaniczne oraz łatwy w utrzymaniu czystości materiał zapewnia pracownikom wygodę i optymalną swobodę ruchów.

Postaw na spersonalizowaną odzież dla hoteli

Charakterystyczne elementy stroju dla pracowników hoteli i restauracji mają nie tylko zachwycać eleganckim stylem i wymarzonym komfortem, ale też nieodłącznie kojarzyć się z konkretnym miejscem. Warto zatem na zapaskach barmańskich, fartuchach i bluzach zamieścić charakterystyczne logo firmy. Znak firmowy na odzieży roboczej możesz zamówić w postaci designerskiego nadruku lub klasycznego haftu. Dzięki temu, że logo pojawi się na poszczególnych elementach stroju, Twoja firma będzie bardziej rozpoznawalna przez klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *