Breaking News

Gdzie zorganizować niezapomniane przyjęcie-niespodziankę?

przyjęcie

Jeśli jedna z bliskich nam osób będzie w najbliższym czasie obchodzić urodziny lub świętować jakiś sukces, warto zaskoczyć ją i samodzielnie zaplanować przyjęcie. Przyjęcie, które będzie jednocześnie niespodzianką dla osoby świętującej. Wbrew pozorom nie jest to zadanie łatwe, a najwięcej problemów przysporzyć nam może wybór odpowiedniego miejsca. Gdzie zorganizować niezapomniane przyjęcie – niespodziankę?

Dlaczego warto zorganizować przyjęcie – niespodziankę?

Urodziny, choć obchodzone co roku, raz na jakiś czas bywają naprawdę wyjątkowe, np. okrągłe. Również świętowanie nowej pracy, obrony dyplomu czy zaręczyn zaprzyjaźnionej pary, wymaga odpowiedniej oprawy. Jeśli chcielibyśmy, aby chwile te były przez bliskie nam osoby wspominane ze wzruszeniem jeszcze przez wiele lat, warto samemu zorganizować tą wyjątkową uroczystość. Najważniejszy jest jednak wybór odpowiedniego miejsca, w zależności od charakteru imprezy, który chcielibyśmy osiągnąć.

Przyjęcie – niespodzianka w hotelu

Jednym z lepszym rozwiązań dotyczących organizacji imprez-niespodzianek jest przyjęcie w eleganckiej, hotelowej restauracji. Jeśli zdecydujemy się na taką opcję, dobrze jest porozmawiać z obsługą na temat menu oraz możliwości zamówienia lub przywiezienia swojego tortu np. urodzinowego. Warto wybrać hotel SPA (blisko Warszawy na przykład), dzięki czemu będziemy mogli zasponsorować solenizantowi voucher na konkretny zabieg lub masaż, który wykorzysta następnego dnia lub w innym, dogodnym terminie. Spa na weekend jest również idealnym wyborem jeśli przyjęcie-niespodziankę organizujemy dla przyszłej panny młodej, jako wieczór panieński. W takim wypadku, z zabiegów w strefie SPA&Wellness, będą mogły skorzystać wszystkie zaproszone dziewczyny, a imprezę dobrze jest później przenieść do hotelowego baru. Musimy więc zorientować się jak wygląda karta drinków oraz czy odbywają się tam jakieś inne przyjęcia.

Wyjazdowa impreza – niespodzianka

Świetnym rozwiązaniem są także przyjęcia-niespodzianki wyjazdowe. Szczególnie w porze wiosenno-letniej, ponieważ możemy wtedy wybrać destynacje takie jak wyjazd nad jezioro czy w góry. Na tego typu imprezach mamy większe pole do popisu jeśli chodzi o atrakcje, jednak również warto wybrać odpowiednią bazę noclegową. Sprawdźmy oferty hoteli w interesującym nas miejscu, wpisując w wyszukiwarkę np. hotel nad jeziorem łódzkie, czy hotele w Zakopanem. Pamiętajmy, że cena pokoi powinna odpowiadać wszystkim zaproszonym przez nas gościom, ponieważ to przecież oni będą płacić za swoje noclegi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *