Breaking News

Miejsce na romantyczny weekend – poszukajmy razem!

romantyczny wyjazd na weekend

Organizując randkę w przygotowania wkładamy dużo serca. Bardzo zależy nam na zachwyceniu drugiej osoby i sprawieniu, że wspólnie spędzony czas da jej bardzo dużo przyjemności i radości. Możemy postawić na randkę w domu, w restauracji lub wybrać romantyczne miejsce na weekend, idealne dla dwojga. Pomysłów jest naprawdę wiele – poznacie je poniżej.

Weekendowy pobyt w spa dla dwojga

To nasza ulubiona propozycja – idealna, jeżeli tylko dysponujemy większym budżetem na tę romantyczną okazję. Decydując się na zorganizowanie randki poza domem, tak naprawdę pozbywamy się niekiedy bardzo dużego stresu, związanego z samodzielnym organizowaniem. Wybierając hotel, który dysponuje specjalnymi ofertami dla par, tak naprawdę wszystko mamy już przygotowane. W przypadku eksluzywnych miejsc zdarza się również, że możemy zadecydować o tym, jakie kwiaty będą w pokoju, jakim winem zostaniemy poczęstowani i jakie otrzymamy przekąski. Wiadomo, taka randka zwykle nie będzie codziennością – to zdecydowanie opcja na wyjątkową okazję. Szykując np. zaręczyny, możesz wybrać miejsce, które oferuje specjalny pakiet – zaręczyny. Hotel ten zapewne odpowiednio przygotuje pokój, zadba o nastrój i inne detale, które będą dla Ciebie ważne.

Dlaczego polecamy SPA?

Przede wszystkim dlatego, abyśmy mogli maksymalnie się zrelaksować i cieszyć się sobą. Szczególnie jeżeli organizujemy zaręczyny, które wiążą się z bardzo silnymi emocjami, warto zdecydować się  na relaksacyjny masaż lub kąpiel z aromatycznymi olejkami, która da nam odrobinę wytchnienia.

Inne propozycje:

Mając mniejszy budżet również możesz zorganizować romantyczne spotkanie – równie wyjątkowe i zapadające w pamięci!

Camping

Latem, świetną opcją będzie wynajęcie pola campingowego i spędzenie ciepłej nocy nad wodą, przy gwieździstym niebie. Oczywiście, nie każdy preferuje taką formę spędzania czasu, jednak znając swoją partnerkę lub partnera, bez problemu będziesz mógł to ocenić.

Drewniany domek w górach

Zimą, na takie spotkania, idealnie sprawdzają się drewniane domki w górą. Są bardzo klimatyczne, szczególnie jeżeli w środku znajduje się kominek. Łatwo w nich o przytulność i poczucie wewnętrznego ciepła, szczególnie, jeżeli na zewnątrz temperatura jest bardzo niska. Oczywiście, to właśnie domki na uboczu – z dala od zgiełku miasta, pozwolą nam się maksymalnie wyciszyć, oderwać od codzienności i nacieszyć sobą.

Romantyczne miejsca na mapie polski

Są takie miasta w Polsce, które niezależnie od tego, jaki hotel wybierzesz i gdzie się zatrzymasz, będą kojarzyły się z romantyzmem i wyjątkowością. Przykładem jest Kazimierz Dolny, małe miasteczko w województwie lubuskim. Na romantyczny weekend sprawdzi się także malowniczy Sandomierz, jak równie Kraków, a w szczególności, znajdująca się tam klimatyczna dzielnica – Kazimierz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *